.

.

New
Seramik Karo Dekor Çıkartmalar Karo Dekorasyon Hat Kendinden Yapışkanlı Ile Eşleşen Diyagonal Kiremit Sticker Kaymaz Dekor Duvar Çıkartmaları

Seramik Karo Dekor Çıkartmalar Karo Dekorasyon Hat Kendinden Yapışkanlı Ile Eşleşen Diyagonal Kiremit Sticker Kaymaz Dekor Duvar Çıkartmaları

₺ 1.13
₺ 1.68

Ürünün miktarı
Varlıkta

dianxiaobao_1dianxiaobao_2 özel Satış Için Mozaik Çini Sticker sadece 3 Gün!!! 60% OFF!!! adı :  seramik Karo Dekor Çıkartmalar Karo Dekorasyon Hat Kendinden Yapışkanlı Ile Eşleşen Diyagonal Kiremit Sticker Kaymaz Dekor Duvar Çıkartmaları ürün Boyutu : 5 cm x 5 cm, 10 cm x 10 cm, 20 cm x 20 cm özelliği : 1. Simple üzerinde sopa, kel beyaz zemin ve diğer değiştirebilirsiniz sıkıcı türleri, ev tamamen yeni bir görünüm vermek. It su ve nemli önlemek için işlevi vardır.
2. Kendinden yapışkanlı Çıkartmalar, hava fırçalanmış ithalat çevre pegments tarafından, üst sınıf taklit ile, sadelik ve şık.
3. apply duvar dekorasyon, zemin dekorasyon, Seramik Karo Çapraz Çıkartmalar, Seramik Karo dekorasyon hattı ile eşleşen ofen. aşağıdaki etkisini görebilirsiniz.uygulama : 1. Dekor için Koridor, otel, Livingroom, Boardroom, mutfak, yatak odası, Dinningroom, vb.2. it en uygun pürüzsüz yüzeyi gibi pürüzsüz boyama duvar, ahşap yüzey, metal yüzey, cam yüzey, ama hiçbir kül damla için suittable duvar ve diğer pürüzlü yüzey. nasıl Kullanılır : 1. ihtiyacınız gibi araçlar bıçak, kazıyıcı, bant. Kazıyıcı kullanılırürün off altında kabarcıklar kazımak için.2. sayısını istediğiniz konumu sticker, ve yeterli miktarda buyed var emin olun. 3. arka kağıt soyulabilir, pozisyon üzerine sticker tercih, ve ürünün yüzeyini kazımak altında kabarcıklar önlemek için çıkartmalar. not : ile maç istiyorsanız, emin olun boyutunu Dekorasyon hattı eşleştirme ile Diyagonal Kiremit Çıkartmalar. örneğin, dekorasyon hat boyutu 20 cm x 20 cm olduğunu, Diyagonal Kiremit Çıkartmalar boyutu 20 cm x 20 cm olmalıdır. kaldırmak için nasıl :  darbe sıcak hava kullanırsanız saç kurutma makinesi ile tekrar tekrar etiket duvardan uzağa çekerken, duvarlara zarar vermeden orada olacak. Bu daha kolay olduğunu soymak için kapalı, too.Üst Ürünümüzün Avantajı : 1. Biz ithal özel kağıt tabanlı filmi kullanın, ve arka kendinden yapışkanlı, piyasada sıradan daha kalındır etiket, soyulması ve sonra sol hiçbir tutkal olduğunu.2. High hassas görüntü çıkışı, dikkatli tasarım, yüksek standart görsel etkisi, satın alma emin olalım3. Our Pegments almanya'dan ithal vardır, ve bu ordorless, toksik olmayan formaldehit, olmaz ailenizin sağlığını zarar.4. bu ek olarak, biz de yüzeyinde koruma film bir katman ekleyin, etkili su geçirmez ve moisture-proof.So ıslak bezle kirli ve yağ lekeleri temizleyebilirsiniznot : karo dekorasyon hattı satın almak istiyorsanız, lütfen.

Ürün verisi

boyut:
10cmx10cm, 5cmx5cm, 20cmx20cm
model:
Düzlem Duvar Sticker
stil:
Avrupa
sınıflandırma:
Wall,mobilya çıkartmalar,zemin çıkartmalar,Duman Egzoz için,Çini için,Kabine Soba için
senaryoları:
duvar
şartname:
Tek parça Paket
Marka Adı:
ZOOYOO
Model Numarası:
WYQT009
tema:
Model
malzeme:
PVC
Material:
Envrionmental PVC No Formaldehyde Non Toxic
Feature:
Easily Removable
Product Size:
5cm x 5cm, 10cm x 10cm, 20cm x 20cm
Package Include:
one piece of Diagonal stickers
Stock:
100% Original ZOOYOO Band Sticker 1000 PCS In Stock
Classification:
Tile imitation Wall Stickers
Function:
Floor Decor, Ceramic Tile Decor, Matching with tile decaration line
Suitable:
Smooth Wall,Wooden Surface,Painting Wall,Ceramic Tile,Metal Surface
Application:
Livingroom,Boardroom,Bedroom
Self Adhesive:
Yes
Yeni

En İyi Kalifiye Kategori